Офіційна сторінка дитячої амбулаторії «Педіатр Плюс»
+38 (057) 754 99 79, +38 (095) 717 70 48, +38 (097) 708 64 67, +38 (093) 535 85 42

Наша місія

Забезпечувати висококваліфіковану, орієнтовану на пацієнта і його сім'ю медичну допомогу. «Педіатр Плюс» - це педіатрична амбулаторія, де здійснюється консультативна допомога дітям і підліткам з народження до 18 років. Наші фахівці володіють всіма методами медичної практики, що дозволяють точно визначити рівень здоров'я і розвитку вашого малюка. Ефективність своєї роботи ми бачимо в створенні партнерських відносин з родиною на благо здоров'я наших дітей.

Співробітники

Лікарі педіатричної амбулаторії «Педіатр Плюс» мають багаторічний досвід роботи в педіатрії, а також глибокі знання в галузі алергології, пульмонології, імунології, нефрології, гастроентерології, дієтології і звичайно психології. Ми цінуємо всіх, хто трудиться на благо компанії і її клієнтів.

Всі співробітники

Наша філософія

Мене давно переслідувала ідея створити такий педіатричний сервіс, щоб тата і мами, дідусі та бабусі, звернувшись до педіатра, могли отримати максимальну кількість відповідей на всі можливі питання. Фахівці нашого центру - це не просто професіонали в області дитячих хвороб. «Плюс» - означає, що ми постійно примножуємо свої знання в області психології, педагогіки, різних галузей медицини. Наші фахівці володіють усіма методами амбулаторної практики, що дозволяють точно визначити рівень здоров'я і розвитку вашого малюка. Ми розуміємо і приймаємо разом з батьками всю повноту відповідальності за благополуччя наших дітей. Щоб отримувати, людина повинна навчитися віддавати! Ми віддаємо свої знання, час, співпереживання, співчуття й любов. Отримати ми хочемо здорове і щасливе покоління, яке, в кінцевому підсумку, вже скоро і буде визначати все наше життя! З повагою, А.Ю.Пеньков.

Новини


Всі новини